LED corner profile CORNER18 aluminum white RAL9003, 200cm
In stock
Article number
115827
More Information
Article number 115827
Product description LED corner profile CORNER18 aluminum white RAL9003, 200cm
GTIN - EAN 9009377148637
Housing color white
Housing material Aluminum EN AW-6063-T5 Aluminum alloy
Weight in gramm 372
Length in mm 2000,0
Width in mm 26,0
Height in mm 23,0
Interior height 10.00 mm
Max. width of stripe 18.00 mm
Cooling mass g/m 186.00 g/m
Guarantee in years 5
Net price N
Excess lengths N
Bulky goods Y
Width in mm 26.00 mm